HAKKIMIZDA

VİZYONUMUZ 

  •      Radikal grup hizmetlerinin temel koşulu olan çevreye, doğaya ve topluma saygılı, Doğru hizmet, doğru uygulama ve garanti ile yola çıkıp sorunlarınızı çözen  sağlıklı ortamlarda yaşamınızı ve çalışmanızı sağlayarak puro-aktif,etkin saygın bir hizmet kuruluşu olmak.
  •      İnsan kaynaklarına değer veren, yaratıcılığı destekleyen ve gelişmesine yardımcı olan açık iletişime dayalı çağdaş yönetim anlayışı ile faaliyetlerimizi planlarken “sürekli iyileştirme” yi hedeflemek.

Bu faaliyetlerin yürütülmesinde en önemli kaynağımız; çalışanlarımızdır. Çalışanlarımızın Şirket amaçları doğrultusunda, “profesyonel tek bir ekip” şeklinde hizmette bulunmaları, Daima “en iyi” olmak, ana hedefimizdir.  

 DEĞERLERİMİZ

  •      Güvenilirlik , Kalite bilinci , Deneyim , Yüksek  sorumluluk duygusu, Sürekli gelişim inancı,Yüksek iş ahlakı En doğru Çözüm Yaklaşımı , Müşteri  beklentisinin üzerinde iş birliği değerlerine sahip olmak.
  •      Değişimi  yönetebilmek ,  ihtiyaçları  karşılayabilmek  ve beklentilerin  ötesinde  çözümler  sunabilmek  ancak müşteriye  yakın  olmakla  mümkün .
  • Farklı  sektörlerde faaliyet gösteren müşterilerimize , baca sistemlerine özgü çözümler  sunabilmek için Radikal baca sistemleri organizasyonunu sektörel yapılanma üzerine kurmuştur.

Radikal baca ve depo sistemleri Müşterilerine Profesyonel, doğru hizmet ve çözümleri sunmaya ve en iyi olmaya devam edecektir.

MİSYONUMUZ

  •      Baca sistemlerindeki  gelişmeyi yakından takip ederek sürekli gelişen, öğrenen ve uygulayan bir firma olma başarısını göstermek, kalitesi dünyaca kabul edilmiş standartlarda, son teknolojik ekipmanlar ve eğitimli teknisyenlerimizle, dürüst, güler yüzlü, garantili, doğru uygulama ile kaliteli hizmet vermek, Hizmetlerimizde sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile Doğru hizmet anlayışından taviz vermeden ve müşterilerin ilk tercihi olan bir şirket olmaktır.